Hotel arrangementen
Elk seizoen hebben we weer nieuwe arrangementen voor een compleet verblijf in Noord Limburg, zoals onze weekend aanbieding, fietsarrangementen, Kerst -en Oud en Nieuw arrangementen.
In het prachtige Noord Limburg vind je Hotel Asteria aan de rand van Venray. Gelegen in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen is het de ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.
Tijdens jouw verblijf bij Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In ons restaurant Asteria en onze gezellige brasserie zullen de verrassende gerechten je zeker smaken. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten met een hapje of een drankje. Sluit de dag af met een drankje in onze hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in jouw moderne hotelkamer.
Al onze hotelkamers zijn voorzien van gratis wifi, airconditioning, een zithoek en een badkamer met bad of douche. Mocht je meer luxe willen tijdens jouw verblijf, dan zijn onze Deluxe kamers en suites met infrarood sauna geschikt voor jou.
Hotelarrangementen zijn de ideale manier om wat geld te besparen op een leuke vakantie en bovendien lekker handig. Je hoeft immers niet alles meer zelf te regelen. Je kiest gewoon het hotelarrangement dat bij jouw wensen past en kunt zo eenvoudig genieten van een volledig verzorgd verblijf! Bekijk alles over onze arrangementen zoals onze weekend-, golf-, kerstarrangementen en nog veel meer. Je vindt er vast iets naar wens tussen.
Bekijk arrangementenVier de mooiste tijd van het jaar bij Asteria!
Laat de warmte van de feestdagen samensmelten met de gastvrijheid van Asteria en beleef een onvergetelijke Kerstbeleving. Geniet van een uitgebreide Kerstbrunch, kom gezellig samen tijdens ons verrukkelijke Kerst familiebuffet of Kerst proeverijmenu en dans de avond weg tijdens het sfeervolle Kerst Diner Dansant. Liever genieten van een complete verzorgd Kerstuitje, kies dan voor ons complete Kerstarrangement inclusief een comfortabele overnachtingen, verrukkelijk ontbijt en een heerlijk diners.
Lees meerVier Oud & Nieuw in stijl bij Hotel Asteria! Ons volledig verzorgde Oud & Nieuw arrangement omvat een sprankelende Sylvesterparty met een uitgebreid warm- en koudbuffet, drankjes, live muziek, casinospellen en smakelijke oliebollen. Aanschuiven bij de Sylvesterparty, maar niet overnachten? Dan kan uiteraard ook.
Lees hieronder meer over de mogelijkheden die wij te bieden hebben en laat de festiviteiten maar beginnen!
Heb je iets te vieren? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Onze grote, moderne feestzaal bied je alle faciliteiten die jij nodig hebt voor een onvergetelijke dag onder één dak.
Spaar mee en ontvang leuke beloningen! Eenvoudig verdiend, elke euro die je besteedt is namelijk 1 punt waard!
Het sfeervol ingerichte restaurant van Asteria Venray is zeer geschikt voor een gezellig avondje uit met z'n tweeën of een groot gezelschap. Je bent van harte welkom voor een (zaken)lunch, à la carte diner of voor onze seizoenspecials. Onze uitgebreide menukaart biedt voor eenieder wat wils. Naast onze diverse à la carte gerechten hebben we ook verschillende menu’s beschikbaar, welke wij uiteraard aan de wensen van jou en je gasten kunnen aanpassen. Ook op Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag en Nieuwjaarsdag of tijdens Pasen, Hemelvaart, Pinksteren, Sinterklaas en Kerstmis zijn we gewoon geopend.