Najaar Arrangement

Geniet optimaal van de herfst met dit ontspannende najaarsarrangement. Ontdek al het moois dat onze regio te bieden heeft en ontspan volledig in jouw privé sauna en in de wellness van ons zusterhotel Parkhotel Horst. Ons hartelijke personeel staat klaar om je een onvergetelijk verblijf te bezorgen, compleet met tal van extra's voor een perfect ontspannend herfstuitje.

Bij aankomst word je vriendelijk ontvangen met een kopje koffie of thee, vergezeld van een traditioneel stukje Limburgse vlaai. Ga vervolgens op ontdekking in onze regio, of geniet van een prachtige wandeltocht door de bossen naast ons hotel.

Rij na een actieve middag naar Parkhotel Horst op slechts 10 minuten van ons hotel en kom hier even helemaal tot rust in de hotel-wellness en het verwarmde binnenbad. Ontspan in de binnen- of buitensauna, geniet van het stoombad, neem een duik in het verwarmde binnenzwembad en laat je spieren tot rust komen in de whirlpool.

's Avonds geniet je van een smaakvol 3-gangen diner in ons restaurant. Hierna kun je heerlijk ontspannen van je dag vol indrukken, in een Deluxe kamer met privé sauna. De volgende ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar, zodat je weer vol energie kunt starten met je herfstavonturen.

Maar er is meer! Als je twee nachten verblijft, krijg je nog extra's. Trek eropuit en verken de prachtige omgeving van Venray per fiets, want bij een 3-daags verblijf ontvang je één dag gratis fietshuur. En alsof dat nog niet genoeg is, ontvang je bij een 3-daags verblijf ook nog een extra 3-gangen diner.

Reserveer dit arrangement Terug naar het overzicht

NAJAAR ARRANGEMENT 2-daags
€ 129,- p.p.

  • Ontvangst met koffie of thee en Limburgse vlaai
  • Overnachting in een Deluxe kamer met privé infrarood sauna
  • Gebruik van het uitgebreid ontbijtbuffet
  • Uitgebreid 3-gangen diner
  • Entree tot de hotel-wellness van ons zusterhotel Parkhotel Horst
  • Gratis toegang tot het binnenzwembad in Parkhotel Horst
  • Gratis wandel en fietsroutes in de omgeving

BOEK het 2-daags Arrangement

NAJAAR ARRANGEMENT 3-daags
€ 248,50 p.p.

  • Gebruik van het uitgebreid ontbijtbuffet iedere ochtend
  • Tweemaal  3-gangen diner
  • Één dag gratis fietshuur

BOEK het 3-daags Arrangement

Najaar Arrangement hotel Asteria