Meerdaags Wandelevenement in Venray
Ervaar de veelzijdige natuur van Venray en omgeving, gekenmerkt door prachtige groene landschappen en rijke cultuurhistorie. Vanaf het begin van de 20e eeuw tot vandaag de dag, is Venray geëvolueerd van een agrarische gemeente tot een van de bosrijkste gemeenten van Nederland. De unieke ligging aan de Maas en de uitlopers van de stuifduinen maken Venray een bijzondere bestemming voor wandelaars.
Het Meerdaags Wandelevenement Venray vindt plaats tijdens het eerste weekend van juni, waarbij u door Venray en langs de pittoreske kerkdorpen wandelt. Met verschillende routes biedt dit evenement een veelzijdige ervaring van Venray's natuur en cultuur. Wandelt u met ons mee?
Meer informatie